Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2013, 23:08   #2
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nazwisko czasami było jak ksywa, a ksywa... Ile do cholery można było produkować tekstów o podlewanych rozpuszczalnikiem pomidorach i tekturze w parówkach? Nawet mama Zosi już się wszystkim przejadła podobnie jak jakość ostatnio zakupionych przez policję radiowozów... Mogłem pisać o wszystkim i do wszystkiego dorobić spiskową teorię spisków, ale konfabulować to trzeba było mieć na podstawie czego. Czytający tabloidy byli kretynami, ale wydawca zawsze nalegał na jakieś fakty lub akty... najlepiej jedno i drugie...

Szału nie było - ktoś źle sypiał. Już jak się to naciągnęlo to wychodziły zaburzenia snu... Myśl Tanner, myśl... "APOKALIPSA ZOMBIE. Masowe zatrucie wodorkiem metylku zmieniające ludzi w niewyspane zombie". Sensacja rewelacja. Najpierw coś o tere fere, potem sie dopisze coś o tajnych badaniach pewnie wojskowych i przykrywce pewnie rządowej i korupcji. Ludzie kochają korupcje. I do tego jako wisienka zabójstwo żony, zatuszowane przez tajne służby... Bomba. Następny kwartał roboty zapewniony.

Te sto dołków to chyba na waciki, ale pretekst zawsze jakiś być musi. Papiery przeczytałem szybko, acz dokładnie, tak na wszelki wypadek. Poswiłem jakiś gryzmoł w odpowiednim miejscu i rozejrzałem się po obecnych:
- Jake jestem, jakby kto pytał. Ide oddac tą makulaturę i przy okazji popytać panienkę o kilka spraw... - nie liczyłem bynajmniej na jakąkolwiek odpowiedź, ale stosunki jakieś nawiązać trzeba było. Dla recepcjonistki miałem standarfowy zestaw pytań o to co właściwie jest badane, jak jest badane, czy dostaje sie jakieś stymulanty, dlaczego ich klinika jest wiodąca, kto st ordynatorem, jaka jest kadra, etc, itd and tp...

Wiadomo, że im mniej informacji tym bardziej szemrany biznes i tym lepsze story... Z drugiej strony - bardzo szemrany biznes miał zawsze doskonały PR...
 
Aschaar jest offline