Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 10:45   #35
Mii
 
Mii's Avatar
 
Reputacja: 1 Mii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputację
Mam małą propozycję, ale nie wiem czy to wyjdzie bo nie wiem jak to wygląda ze strony technicznej.
Wpadłam na pomysł zorganizowania konkursu. Jednego, może paru. No wiecie, na najlepszą postać, na najlepszą opowieść, na najlepszy opis postapokaliptycznego przyjaciela. Tu już jest oczywiście ogromna dowolność.

Bardzo ważną kwestią jest jednak - nagroda. No i tu przyszedł mi do głowy niestety tylko jeden pomysł. Odznaki. No wiecie, takie na zasadzie tych kostek i mieczyków - pod nickiem. Tylko, że z tym to ktoś musiałby się już zwrócić do administratora strony, ale myślę, że jakby stworzyć zbiór różnych odznak i jakby przyłączyły się do tego też inne działy to mogłaby to być fajna rzecz, dla całego Li.
 
Mii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem