Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 20:54   #1980
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Witam.
Nazywam się Albert i nie piłem już trz... a przepraszam, nie ta zakładka.

O forum słyszałem już kiedyśtam ale postanowiłem założyć konto ze względu na kolegę. Skoro już nie możemy się regularnie spotykać i grać naturalną koleją rzeczy będzie granie przy pomocy tej strony.
Co do systemów to przygodę z erpegami zaczynałem parę lat temu od Wampira maskarady... ze względu na moje nieogarnięcie i wymagającego MG śmiertelność oscylowała w okolicach 95% na sesję, czasem znacznie więcej. Ale nie dałem się tak łatwo zniechęcić i jakoś zostałem przy graniu. Poza WoDem (wampir, wilkołak, mag) grywałem jeszcze w Warhammera (zakochałem się w mechanice 3ed od pierwszego zagrania), D&D, Neuroshime, L5K i jakieś różne jednostrzałówki w różnych światach.
Nawet kiedyś zdarzyło mi się prowadzić parę sesji czy krótką kampanię. Ale jak to mówią: każdemu się może zdarzyć.

Może teraz coś o mnie... Aktualnie studiuje sobie w Warszawie. Interesuje się historią, lubię strzelać (broń palna jak mam okazję) i może niedługo zacznę ćwiczyć łucznictwo jeśli bogowie pozwolą. Czasami coś przeczytam jak i marnuje część czasu na granie w gry (akurat nie Tomb Raider).
Bardzo lubię fantasy, postapo, nie przeszkadza mi s-f. Generalnie lubię wszystko co dobre. To samo tyczy się muzyki, książek, filmów i całej masy różnych różności.

Większość ludzi zwraca się do mnie po imieniu ew. Al ale Kocie też może być, jak wam wygodniej.

Więc żeby nie przedłużać: pozdrawiam wszystkich i oby kości Wam sprzyjały, a MG patrzył na Was z wyrozumiałością jaką sami obdarzylibyście graczy na jego miejscu.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem