Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 21:04   #43
Mii
 
Mii's Avatar
 
Reputacja: 1 Mii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Mii, jak przyjrzysz się notkom niektórych osób to zauważysz, że są tsm specjalne pokonkursowe. Był i Sarmara miesiaca w dziale historycznym i Nietoperz w WoDzie..
Wybacz, wybacz jestem trochę nowa i nieobyta jeszcze :c

Szarlej! Tak, tak chodzi właśnie o rywalizację! A wiadomo, taka odznaka, czy ranga to miła nagroda, która zachęci do walki. Ale co do pytań.. moglibyśmy zadawać jakieś nietypowe pytania na zasadzie: "Co byś zrobił gdyby..?" i odpowiedź do 300 znaków (żeby też nie powstały długie opowiadania). I wtedy jakaś taka "rada mistrzów postapo" (którą moglibyśmy wybrać demokratycznie*) oceniałaby odpowiedzi i wybierała najlepsze - tak samo zresztą w przypadku tych tekstów, opowiadań, felietonów czy czegoś tam.

Bo jeśli chodzi o czystą wiedzę to wiesz - jest grono ludzi, którzy mają przestudiowaną Neuroshimę od początku do końca, a fallouta nigdy nie tkneli. I w drugą stronę.
A co do tematów tych wyzwań. Proponuję coś mniej banalnego niż po prostu opowiadanie.. Narzućmy konkretny temat, wytyczmy granicę - bez sensu byłoby, gdyby ktoś wygrał, bo 5 lat temu napisał opowiadanie i dzisiaj je tu udostępnił. Namęczmy się, napoćmy i przede wszystkim, zaprezentujmy jakiś poziom :3

*przypis od autorki: demokracja to kupa nad kupami

edit: co do tego konkursu pytaniowego... pierwszy link w google i już mam odpowiedź. W życiu nie grałam w fallouta trójkę, bo mój komputer spełnia wymagania jedynki i dwójki. Na szczęście z natury nie oszukuję, mimo to uważam że wiele osób może posunąć się do tego, dlatego nie jestem pewna czy tego typu konkurs jest dobrym pomysłem :P szkoda mi po prostu tych, którzy mają wiedzę a uprzedzi ich akurat osoba, która po prostu wygooglowała.
 

Ostatnio edytowane przez Mii : 02-04-2013 o 21:09.
Mii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem