Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 21:13   #44
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Zwróciłem tylko uwagę, że takim dopisywaniem musi się zająć funkcyjny, bo z poziomu usera jest to niewykonalne. Te parę minut roboty trzeba poświęcić...

Ogólnie - napiszę to jeszcze raz - moim zarzutem jest miałkość prezentowanych tematów. Moim zdaniem to nie jest żaden rozwój tylko jakas defibrylacja...

Zahaczek, pomysłow na sesje, konceptów postaci mam w głowie tysiące. Nie mam czasu tego spisać i usystematyzować... Kiedyś dyskutowałem o tym z Neowordem. Chetnie przeczytam kompletny scenariusz, kompletny koncept postaci, kompletne statystyki... konkretną recenzję ksiazki czy filmu... ktoś pamieta temat biblioteka pistapo człowieka?

No offence, but... opiekun działu zajmuje się biciem piany i udowadnianiem swojej potrzebnosci, a nie rozwojem dzialu, nawet utrzymaniem tego w kupie... Od spisow ludnosci ludzi nie przybedzie, a plaplanie o niczym też nikogo nie zacheci... Dyskusji żadnej nie wznieci pytanie co lubisz w postapo- napisałem co lubię i tyle.

Kurka, jestem fanem pistapo to chyba jestem w stanie trzasnac esej "dlaczego postapo jest lepsze od fantasy?" I znusić ludzi do dyskusji.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem