Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 21:31   #12
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Panienka w recepcji dobrze odrobiła lekcje. Mówiła płynnie, wstawiała uśmiechy we właściwe miejsca, podkreślała co bardziej medialne fakty. Oczywiście interesowało mnie to czego nie powiedziała i teraz już dokładnie wiedziałem gdzie to jest. Wyszczerzyłem zęby w uśmiechu i na chwilę rozpłynąłem się w zachwycie, komplementach i podziękowaniach. Miałem nadzieję, że nie wyszło zbyt sztucznie...

Zwinąłem żagle i pozostawiłem wolne pole miśkowi, który koniecznie usiłował zarwać panienę z recepcji. Pojawienie się doktorka o roboczm kryptonimie Teczuszka4 spowodowało, ze zamiast wrócić do sali narad, w której nas psadzono zainteresowałem się wiszącym na ścianie plakatem o zaburzeniach snu. Tekstu było tam tyle, że sylabizować mogłem z dwadzieścia minut obserwując doktorka, amanta i wejscie...

Musiałem pokombinować... skoro nie farmaceutyki to co? Elektrowstrzasy? Hipnoza? Hmmm...
 
Aschaar jest offline