Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 22:12   #52
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Nie wymieniać mi się kartami! Rany, parę dni mnie nie ma, a wy tu już wpadacie na dziwne pomysły... Jak mi się zdaje, tak z połowa graczy udaje kogoś innego lub próbuje coś ukryć, więc karty muszą pozostać utajnione. I zawsze pozostają, na daną kartę patrzy tylko gracz i Narrator.

Nie zaczniemy wcześniej, w środę, bo Pan Błysk wysłał mi tu jeszcze kartę, którą muszę przejrzeć, sprawdzić itp., a w tej konkretnej chwili nie jestem w stanie tego zrobić.

Co do awatarów, możecie mi kontrolnie wysłać teraz albo wrzucić potem, przy rozpoczęciu sesji, choć wolę najpierw na nie zerknąć, ot tak, na wszelki wypadek

IX pokolenie nie jest zawarte w mechanice Mrocznych Wieków, po prostu MG sobie ubzdurała, że da Wam taką maleńką przewagę w postaci wysokiego pokolenia w prezencie

O ile dobrze liczę, mam pięć zaakceptowanych kart postaci.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline