Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 23:02   #54
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Aeshadiv Zobacz post
Irregular, więc co mam zrobić skoro mam wpakowane punkty w pokolenie i z tych punktów wynika, że mam IX pokolenie?
Proponuje zamienić to sobie na punkty mienia (np jakiś wartościowy artefakt, który po sprzedaniu zaowocuje kilkoma kawałkami, pachnących dolarów) skoro MISZCZ ma jeszcze pare dni na ogląd Pana Błyska (jakkolwiek by to nie zabrzmiało) to może ci zrobić mały reset w statystykach.

Albo wziąć sobie Kontakty -> co po przejściu do XXI wieku skutkowałoby tym, że umiesz poruszać się w slangu i żargonie (daawnym ale zawsze) danej podgrupy i łatwo ci przez kilka początkowych dni zrobić sobie np pełen dostęp do bazy danych policji łącznie z możliwością modyfikacji -> np nieudane polowanie zamienisz na atak bezpańskiego psa i sprawa ucichnie.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline