Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 23:08   #47
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Szarlej, no i ja się zgadzam z Twoim argumentem o nabijaczu postow - no przeciez mówie, ze te tematy własnie takie sa...

Srednio sie zgadzam z argumentacja, ze z watku o lubieniu wykluje sie sesja, ale szkoda klawikordu...

Pytanie, czy trzeba wyważac drzwi przy mocy budyniu??? Przywołany przez ciebie temat jest prosta kopia tematu - IIRC - biblioteka postapokaliptycznego człeka założonego wieki temu i zawierającego własnie informacje o utworach w klimacie... Po co tworzyc nowy?

Sorry, ale swojego czasu chyba nie było w tym dziale dyskusji, w której by mnie w miarę sensownie nie było i z checia pdyskutowałbym dalej, ale lajkowanie fejsbunia to nie moj ogrodek, a "powaznej dyskusji" to tu nie widze...
Rwasumujac ta dyskusje offtopowa - opiekunka działu ma taki pomysł na życie - super. Mnie to nie pasuje, wiec odchodze w kierunku wybuchajacych bombek.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem