Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2013, 00:43   #42
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Rzeczywiście nie jest to najtrudniejsza mechanika, z jaką miałem do czynienia. Trudniejsza była D&Dowa

W każdym razie zetknąłem się z nią (WoDową) w Incepcji, lecz wtedy nawet nie podszedłem do niej i Armitage wręcz mi ją stworzył.
Tym razem, mając dużo czasu chciałem się z nią zmierzyć sam, a w razie czego poprosić o pomoc

Zostały mi do zrobienia jeszcze tylko specjalizacje, ale nie mam już na nie energii dzisiaj, zatem jutro usiądę sobie na jakieś 15 min. i powinienem skończyć o własnych siłach!
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline