Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2013, 16:48   #58
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Aeshadiv: daj znać, gdzie Ci wpakować te nadmiarowe punkty. Smirrnov ma rację, masz jeszcze trochę czasu, żeby coś zmienić, ale lepiej zmień to jak najszybciej.

Ustronie: od komputerów to Wy się lepiej trzymajcie z daleka Podobnie jak od samochodów, telefonów komórkowych itp., chociaż w sumie... wpisać numer i nacisnąć zieloną słuchaweczkę to powinniście po dłuższej instrukcji potrafić Jeśli zaś chodzi o negocjacje ze współczesnym półświatkiem, możemy dokonać nieco niepodręcznikowej interpretacji (choć w sumie niby Narrator może coś zmienić), że o ile ,,Znajomość Półświatka" to konkretna umiejętność, to Kontakty mogą odzwierciedlać doświadczenie postaci w kontaktach z półświatkiem. Jak ktoś miał wielu takich znajomych w przeszłości, to w teorii trochę łatwiej mu pójdzie w zdobywaniu nowych znajomości w przyszłości. Normalnie tak nie jest, ale Wasza sytuacja nie jest normalna. Czyli, reasumując, umawiamy się na nieco błędną interpretację podręcznika, aby te kropki w Kontaktach nie szły na marne.

Zacząć to dzisiaj nie zaczniemy sesji, jutro lub pojutrze. Aeshadiv musi mi dać znać w kwestii tych kropek, a Pan Błysk w jeszcze jednym szczególe. No i posprawdzać mi tam, czy komuś jeszcze nie przybyło parę punktów, nie będę wszystkich kart przeliczać
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline