Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2013, 19:16   #18
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Niedobrze. Starzy znajomi w jego przypadku byli ludźmi bardzo niesprzyjającymi. Zwłaszcza kiedy spotykał ich w legalnych lokalach, gdzie cieszył się dobrą reputacją. A przynajmniej nie typowo przestępczą. A do takich miejsc na pewno należał budynek pracy.

- Luke, kopę lat! - podszedł do niego szybko, obejmując go ramieniem i odprowadzając jak najdalej od nieco bardziej wyrafinowanego towarzystwa. Jednocześnie starał się zrobić to tak, aby nie wywołać u innych jakiś podejrzeń. - Co u ciebie? Nadal w branży? Bo widzisz, ja się odciąłem. Stwierdziłem, że to robota nie dla mnie, zmieniłem się. Rozumiesz, nie?
 
Shooty jest offline