Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2013, 19:34   #19
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Obserwowałem kreskówkę znad gazety, ktora kilkakrotnie rozłożyłem i złożyłem. Z dwa razy nerwowo wstałem i przeszedłem po pomieszczeniu zdradzając odznaki coraz większego zdenerwowania. Głodny kawałek i nerwowe powitanie z późniejszym ciągnięciem do kąta było podejrzane... Na siatce zależności znalazła się kolejna kreska.

- Strasznie boje sie spać w nowych miejscach, wiem, że tondziecinne, ale zawsze wydaje mi sie, że cos czai się pod łóżkiem... Czy moze mi pan strescic nature badania? W jaki spsób sen jest kontrolowany? I czy ktoś może mnie obudzić gdy śni mi sie coś złego? - zapytałem lekarza opiekujacego się moim pokojem snów. Odpowiedz mogła niesc znacznie więcej informacji niz wynikało to z pytań...
 
Aschaar jest offline