Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2013, 22:07   #61
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Szczegóły uzupełnione, karty poprawione - nic więcej nie pozostało do zrobienia, jak tylko już oficjalnie ogłosić, że rekrutacja zakończona. Szukałam parszywej szóstki, a tu mam szczęśliwą siódemkę (o liczbie graczy mowa, oczywiście). Dla porządku ogłaszam, że są to (alfabetycznie lecąc): Aeshadiv, Highlander, katai, malkawiasz (który wyrobił się dosłownie w ostatniej chwili, korzystając z mojego wcześniejszego ogłoszenia o przyjęciu siódemki graczy w razie otrzymania dużej ilości odpowiednich kart postaci), Smirrnov i Ustronie. Dziś już nie zdążę wrzucić pierwszego posta do sesji, toteż spodziewajcie się go jutro, jakoś przed dziesiątą wieczorem.

Co jeszcze pow... e... napisać? Ktoś wie, jak się elegancko kończy rekrutację, czyli - symbolicznie patrząc - swoiste Preludium do sesji, przygotowanie graczy do gry? Dobra, koniec filozofowania. Po prostu oczekujcie już tematu sesji.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline