Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2013, 18:38   #11
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam,

Widzę że już panu Kuro odpisał gracz co posiada Miguel.

Cytat:
Mam pytanie co do ekwipunku -
czy tylko Miguel Jose go posiada?
A reszta jest wyposażona tylko w dobre chęci?
Każdy z was posiada to co ma w ekwipunku. Ale jako że jego postać dźwiga plecak dość spory gabarytowo postanowiłam to uwypuklić.

Cytat:
Co nas laczy?
Poza tym, moja postac nie nakreca sie takimi nie istotnymi rzeczami jak denerwowanie innych.
Nakreca sie adrenalina, ktora wydziela sie podczas zagrorzenia zycia i zdrowia.
Nic innego go nie rusza.
Jest zbyt zimno-krwistym suki-n-synem, zeby co kolwiek innego go ruszalo.
(Z zalorzenia).
No tu chciałam podkreślić twoją chęć krwi i akcji a nie wąchanie i macanie kwiatków. Nie chcę sama zdradzać podkreślone sprawdź z kartą.

Co nas łączy ? - tak was nurtuje. Napisze tak dlaczego w ogóle człowiekowi tak łatwo przychodzi zło do głowy. Może wy wcale nie jesteście źli. Przynajmniej w swoim towarzystwie. Dlaczego seryjni mordercy mają swoich następców. Dlaczego psychopata nie atakuje drugiego psychopaty. Może to jego karma, świat w którym jest normalny, czy chęć właśnie udowodnienia że jest lepszy. Jesteście razem bo..... A może czytelnik tak naprawdę nie chce na razie tego wiedzieć! Może chce, ale by się dowiedzieć to musi czytać dalej ? To taka słodka tajemnica która powoli sączyć się będzie w trakcie sesji. I na razie nie piszmy o tym.
 
Nasty jest offline