Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2013, 19:16   #12
Mrsanczo
 
Mrsanczo's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
Witam!

Pytanie na start. Który cwaniak dowodzi? Będzie miał bonus ode mnie.
Dowodzić moge ale mam raczej zapędy na przywódce kultu dodatkowo mam małe doświadczenie i obycie z rpgami. Taki cel sobie ustanowiłem że będe miał niewolników/wyznawców(bez urazy ale nim nie przeczytałem posta to chciałem się ciebie pozbyć i zjeść nawet nie wiedząc za bardzo kim jesteś). Ale teraz idealnie pasujesz do mi ze swoją charyzmą do wizji przyszłości

Kim jest moja postać?

Sax-Tropi, Gotuje. Jest beznadziejny w gotowaniu ale wszyscy to przemilczą mam nadzieje. Zabija bo chce sobie dobrze zjeść i ugotować nowe potrawy. Ale nie jest normalny(Skrajna lewica,bezkompromisowy, Nie uratuje
kompanów (mięsa)). Przyjaciel Micka.
("będe ci ciągle zaglądał do plecaka"- czyli łazić za tobą kura ^^ ). Co do reportera tępie dzieci cie nie denerwują? To tyle o mojej postaci.
 
__________________
"Ignorance is bliss." ~ Cypher
Mrsanczo jest offline