Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2013, 20:25   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Do spania to Tanner się ułoży "za chwilę". Pomijam, ze nie będzie chciał zasnąć... Całe story z strachem przed spaniem w nowym miejscu było tylko podbudówką pod rzucanie się na łóżku i wypięcie sobie jednej elektrody...

Czy całą wiązkę kabli da się wypiąć? czy da się wyjść z pokoju (znaczy, czy jest zamknięty)?
Ogółem da się wypiąć, ale to zostanie zarejestrowane jeżeli Otto będzie czujnie patrzył na wskaźniki. Pojedynczo będzie podobny efekt - po prostu wyniki będą błędne. Nie włączy się alarm. Z pokoju da się wyjść. Bez pomocy kogoś z kluczem nie wyjdziesz z budynku. Spokojnie możesz odpiąć wszystko i iść do klopa. To nie więzienie. Wczoraj chyba zapomniałem dać plan, który przygotowałem z nazwami wszystkich postaci w grze Dziś to dam tu i w odpisie.


OK Dreak. Nie, to nie jest Przetrwaj to!
 
Anonim jest offline