Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 17:39   #209
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Powoli zbliżamy się do końca sesji. PePeki powinny ułatwić Wam przeżycie, więc tradycyjne pytanko z mojej strony… Gramy dalej i zaczynamy niebawem szóstą część? Z tej sam nie jestem zbyt zadowolony i wiem, że na koncie mym są lepsze, ale jeśli macie ochotę, to możemy kontynuować Tempo będzie tak jak teraz, już raczej nie wrócimy do tego co było wcześniej. Zostaniemy więc ewentualnie z tygodniową turą, którą postaram się trzymać.

A jeśli tak, to tradycyjnie pytanko o to co chcecie, równoznaczne z potwierdzeniem udziału w sesji Wybór podobny, jak ostatnio.
A mamy :
1. W końcu docieramy do Nuln.
2. A my wciąż na szlaku, ale już mniej walki i przeciwników niż do tej pory.
3. Również na szlaku, może trochę luźniejszy, groteskowy, klimat, ale jakieś stworki Chaosu się znajdą

Każdy oddaje JEDEN głos. Wiem, że zawsze dajecie więcej, ale proszę o JEDEN W przypadku remisu dogrywka. Gdy wybór będzie, zaczynam opracowywać scenariusz. Weźcie los w swoje ręcę

Gdy osób będzie mniej, niż teraz, to pewnie zrobię rekrutkę dodatkową.
 
AJT jest offline