Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 22:07   #25
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mrsanczo Zobacz post
Proxy- Wydaje się 5 kołem u wozu bo nim jest. Ale to ona jest szefem tak czy siak ^^.
Ha! Nawet nie tyle, że wydaje się. Ari JEST 5 kołem u wozu. JEST dodatkową mordą do wykarmienia. JEST w większości bezużyteczna. Dlatego tak ważną rolę dla niej odgrywa kafar grupy. Tylko przez niego w ogóle tam jest i pozwala się jej na te swoje odpały. Korzystając też z takiej sytuacji jak przekona kafara to i może wpłynąć na grupę, ale nigdy bezpośrednio. Tak jak to było za średniowiecznych władców.

Ari nadaje się na wodza? HA! Dobre sobie. Pierwsze, co by się stało to leżała by w rowie bez ubrań. Serio

Z opisów dla mnie wygląda to tak:

Duet #1: Mick i Sax.D
Pierwszy nie ma parcia na przywództwo. Drugi, jak sam napisał sanczo, jest dzieciakiem. Przez to wątpię, że życiowym będzie słuchać takiej osoby. Szarpie się z Solo #1. Poza tym oboje są kumplami.

Solo #1: Reporter
Cytat:
Moja postac, nie ma rzadzic, tylko darzyc do tego
W sumie to od razu wyjaśnia. Coby Sekutor mógł sobie pograć fabularnie, będzie lawirował między duetami i powodował iskrzenie. A co!

Duet #2: Miguel i Ari
Pierwszy to świr jak każdy inny. Ale miejscowy. Nie ma większego meksykańca od niego. Potrafi i poprowadzić i wyżyć. Dlatego moim zdaniem miałby najwięcej do powiedzenia. Ta druga, no cóż... Napisałem na początku posta. Jest przydatna w rzeczach nieprzydatnych.

EDIT:
Acz jest przydatna też wtedy, gdy trzeba od kogoś coś wyciągnąć a metoda siłowa nie zdaje egzaminu. Również gdy grupa nie zgadza się z kafarem... Ta może trochę namieszać
 

Ostatnio edytowane przez Proxy : 06-04-2013 o 22:15.
Proxy jest offline