Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 22:11   #5
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Drugi pomysł wykonalny przy okrojonej sferze czasowej i wpływach terytorialnych. Przydzielenie graczom konkretnej roli która ma za zadanie poszerzać wpływy danej grupy. Na terenie miasta, bądź powiatu/województwa wykonalne. Tury bardziej intuicyjne, a rozrywka przypominająca zwykłą sesję. MG jako głowy/bossy grup zlecających graczom zadania. Pomysłowość graczy, ich zaangażowanie i niekonwencjonalność, oraz ukańczanie wątków pobocznych misji (nie znanych im) wspiera działania ekspansywne grup. Im bardziej pomyślni gracza, tym lepsze bonusy dla nich i dla ich grupy. Wszystko oczywiście zależy od realiów danej rozrywki. Gracze jednak byliby tylko trybikiem który wraz ze zdobywanym szacunkiem i reputacją zyskiwałby pomocników/podwładnych, oraz namiastkę władzy wspinając się po szczeblach kariery.
Hmm, chyba jak zwykle poniosła mnie moja wyobraźnia i odbiegłem trochę od tematu..
 
Dhratlach jest offline