Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 23:06   #27
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
Proxy,ja tylko chciałem wiedzieć jaką funkcję pełni Mara.
Jeśli to nie jest jakąś tajemncą.
Funkcji Miguela też nie znamy.
Poza tym chodziło mi o to żeby w sesji bohater zadyedykował drugiemu pare zdań, przemyślen itd. itp.
Jeśli MG, pochwala ten pomysł, bo nie wiadomo co wymyśliła dla nas MG i czy powinniśmy, w sensie, czy to nie kooliduje z MG, koncepcją gry.
Ja bym z tym szefostwem/dowodztwem jeszcze zaczekał, aż się wyłoni naturalnie, ale o tym już pisałem i teraz tylko powtarzam.
Nie pamiętam, ale ktoś jeszcze tak to widział i o tym wspomniał.
Winny niech sie przyzna

Ola, Aeshadiv.
Komo-sta?
Komprende? Me mucho hable espaniol.
(Uwaga tłumaczę: postaw pól-litra w ramach introdukcji narodowej, to się napijemy).
Meksykanie, to Aztekowie czy Majowie?
Bo bóg którego wyznaje Miguel, jest Aztecki, a ci przybyli z północy i wyparli Majów z terenów który teraz stanowi Meksyk.
(Jeśli nic nie pokićkałem).
Proxy co to jest kafar?
Cytat:
Proxy - W sumie to od razu wyjaśnia. Coby Sekutor mógł sobie pograć fabularnie, będzie lawirował między duetami i powodował iskrzenie. A co!
No własnie nie.
Właśnie widzę że wy dziewczyny dowodzenie odbieracie jako denerwowanie innych.
Chyba dlatego MG wrąbała moją postać na ślady i stworzyła problem pomiedzy tropicielem a snajperem.
I chyba tylko dlatego Sax.D, odbiera Reportera jako konkurecje.
Denerwowanie innych to nie dowodzenie, to dziecinada.
Dobry dowódca, jest w stanie zarzegnać, wprowadzanej nie zdrwoej konkurecji.
I to jest powód dlaczego napisałem MG, że nie będę kontynuował wątku denerwowania innych, bo to dzieli grupe a nie łączy.

Gdyby Reporter był dziewczyną, w której Sax.D się kocha, to by mu/jej uszło to na sucho, ale snajper nią nie jest.

Zgaduje że to nie porozumienie wynikajace z odmienności płci i postrzegania tych samych kwestii inaczej.
Dla dziewczyn rządzenie=denerwowanie
Dla facetów rządzenie=posiadanie racji.
W razie czego opisałem system chierarhi i powtórze go:
Alfa- ten co najczęściej ma racje.
(Zacieranie śladow nie jest słuszne, kto tak robi nie ma racji).
Beta- naj skóteczniej działający
(Nie koniecznie najbardziej agresywny, to ma być taki bramkarz/ochraniarz wewnątrz grupy i napastnik na wroga)
Gamma - informator.
(Dobrze oriętuje się w sprawach, zna kondycje drużyny, jako pierwszy alarmuje o wszelkiego typu nie prawidłowościach.

Wysmarowałem tekst do sesji o wiekszości bohaterów.
Teraz tylko czekam na pozwolenie i odpowiedni momęt
No i pozostałych bohaterów aż się ujawnią ich zalerzności.
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 06-04-2013 o 23:29.
secutor jest offline