Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2013, 12:31   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Realistycznie patrzac - pomysł drugi jest niewykonalny. Z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, iz nie da się w rozsądny sposób kontrolować tego co mogą wymyśleć cywilizacje graczy. W ciagu 25 lat tury jestem w stanie w starozytnym Rzymie wymyslec proch, a w nastepnej - broń atomową, bo ja jako gracz wiem co jest do tego potrzebne... To takie trchchę granie w stara cywilizację, gdzie jakos tak zawsze wychodzilo, ze w okolicach roku tysiecznego mialem bron nuklearna, a konczylo sie gre wymyslajac advanced technology 6754...

Pomysł pierwszy brzmi ciekawie i proponowalbym od niegonzacząc, aby sprawdzić jak to jest byc mg na forum...
Kiedyś próbowałem robić grę opartą na The Settlers. Każdy miał swojego "przedsiębiorcę", wydobywał towary, sprzedawał je, potem można było zatrudniać pracowników... i wystarczyło, że 4 graczy zatrudniło 5 pracowników i już gra zaczęła się sypać, bo za dużo zmiennych było do śledzenia... jednak, gdyby tak zastanowić się i stworzyć naprawdę dobry system z jeszcze lepszymi tabelami excel to może coś by z tego wyszło. Kłopot w tym, że niesposób przewidzicieć gdzie i kiedy uderzy piorun.

Jakby jednak była robiona opcja 2 to popatrzę.
 
Anonim jest offline