Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2013, 19:26   #55
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nowy pomysł, nowy post.

No dobra pomysł nie nowy, ale na fali konkurs9w może warto sięgnąć do w miarę przetestowanego wzorca Nietoperza Miesiąca? Eleanor stara sie przeprowadzić reaktywację konkirsu w nowopowstałym dziale SyFy, może tytaj też by zaskoczyło?

Trochę przy zakłożeniach toperka siedziałem z MigdaEther i można spróbować to przenieść na grunt postapo. Zaproponowałem kilka modyfikacji, alw dyskutujmy. Robocza nazwa Klamka Miesiąca...





Tutaj zaczyna sie post Szarleja:

Jestem za. Sam o tym myślałem bo pamiętam, że konkurs cieszył się dużą popularnością. A ludzie lubią podbudować swoje ego.

Ja jestem za "Survivalowiec miesiąca".

Szybki rzut oka na liczbę toczących się sesji.

Mamy sesje Lecha, która zmierza do końca (pojawia się jednak pomysł kontynuacji więc można liczyć, że postów trochę się tam naprodukuje).
Mamy pięć sesji Nasty.
Minigrę Cannona i sesję w klimacie zombi Reinharda.

Łącznie osiem sesji. Nieźle Jednak czy nie ograniczyłoby się to tylko do nagradzania osób z własnej ekipy? Przyznam, że przeglądałem tylko dwie sesje po za Duchami w których gram. Sesje dość mocno różnią się klimatem stąd mała szansa, że ktoś zainteresuje się grą innej ekipy. Ale spróbować można.

Jakie zmiany konkretnie proponujesz?

Dla niekojarzących tematu:
http://lastinn.info/swiat-mroku/6562...-miesiaca.html
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 09-04-2013 o 23:26. Powód: poprawianie błędow moderatorki działu.
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem