Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2013, 20:09   #5
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Podoba mi się pomysł z wyróżnieniem na miesiąc kolorkiem.
To rzeczywiście byłoby coś rzucającego się w oczy.
Dodatkowo, każdy gracz, który byłby wyróżniony w ten sposób przynajmniej 3 razy w danym dziale, dostawałby stosowną notkę w notatniku gracza, napisaną przez opiekuna tego forum.

Co do zgłaszanych postów mam kilka przemyśleń:

1. Nominacje powinny być uzasadnione przynajmniej kilkoma słowami komentarza.

2. Ponieważ głównym celem jaki mi przyświeca przy tworzeniu tego wyróżnienia jest zachęcenie graczy do pisania lepszych sesji oraz bardziej wartościowych, ciekawych, lub zabawnych postów sesyjnych, myślę że zgłaszane powinny być tylko posty pisane właśnie w sesjach.

3. Ilość postów, które w miesiącu w jednym dziale może zgłosić jeden gracz to powiedzmy maksymalnie 3.

4. Ponieważ wiem, że są sesje czytane przez graczy nie grających w danym dziale, posty mogą być zgłaszane i oceniane także przez graczy nie grających w sesjach SF.

5. Każdy gracz może dać tylko jeden głos na jeden post.
 
Eleanor jest offline