Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 14:10   #27
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
To ja zarzucę pytaniem/propozycją, głównie chodzi mi o przedstawicielkę płci pięknej (córeczka tatusia), ale od biedy i syn może się trafić.

Ramas mimo sześćdziesiątki na karku nie oszczędza się w życiu seksualnym, w jego kwaterach spotkać można przynajmniej kilka nałożnic. W latach "młodości" (czyt. do czterdziestki) był dziekanem w akademii kapituły i przewodził katedrze szkoły odrzucania, w czasie którym rżnął wszystko co ośmieliło się pozostać z nim sam na sam w katedrze, a co było płci pięknej. Z racji więc, że z Ramasa był przysłowiowy ****** (cenzura mnie dopadła :<), doczekał się on przynajmniej kilku nieślubnych dzieci które wspomaga finansowo lub nie (tutaj do wyboru, wiadomo zależy od różnych rzeczy, m.in. relacji Ramas-domniemana matka/jej pozycja społeczna lub sam fakt, że niektórzy po prostu nie chcieli się przyznać do niezobowiązującego seksu lub robić sobie problemu z kimś z wyższych sfer).

No i pomyślałem, że fajnie by było gdyby okazało się że ktoś z gwardii jest w istocie nieślubnym dzieciakiem Ramasa, jak mówię wolałbym córeczkę na którą mógłbym przelać ojcowską miłość i dumę, że tak daleko zaszła. Od biedy jednak przyjmę syna pod swe skrzydła, którego zawsze powitam sarkazmem i kopem w dupę
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!

Ostatnio edytowane przez Sierak : 08-04-2013 o 15:30.
Sierak jest offline