Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 23:26   #66
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Szarlej - a jednak. Ja się piszę. Też właśnie o to mi chodziło z tymi warsztatami pisarskimi. Fajnie że znajdziesz czas. Postaram się znaleźć uczniów. Dajesz dyplomy ukończenia?

Panie Aschaar, może i nie prze zemnie piszesz czy wchodzisz tu. Ale jakoś mi się to udało ruszyć. A po kim, czy po czym, tu wszedłeś jest mało ważne. Jesteś bo coś się dzieje. Tak czy siak cieszę się.

Co do nabijania postów, właśnie u was w Polsce jakoś takie pojęcie się uwypukla. Mniejsza o to.

Co do warsztatów jeszcze ktoś wyraził chęci ale coś ostatnio brak kontaktu z nim. Może się mijamy.
 
Nasty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem