Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 23:34   #67
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Czy to ważne dlaczego Asch pisze? Czy dlatego, że Nasty go rozruszałaś, czy dlatego, że głos mu powiedział czy dlatego, że motyl gdzieś machnął skrzydłami? I nie chodzi mi tu o przypominanie regulaminu bo oboje znacie go co najmniej tak samo dobrze jak ja. Ostatnio usłyszałem bardzo dobrą radę, sprowadza się ona do tego by zadawać sobie dwa pytania. "Po co?" i "Czy warto?".
Jak dla mnie warto dyskutować jak dział pchnąć do przodu. Jeszcze bardziej. Bo za długo umieraliśmy

Co do warsztatów to jak masz kogoś to pchnij go do mnie. Od dawna mówię, że jestem jeleń i biorę odpowiedzialność tam gdzie nie trzeba dlatego, żeby zrobić to sensownie. Wracając do meritum myślę, że formę tych porad lepiej uzgodnić wspólnie.

Asch, nie pomyślałem, żeby przejrzeć inne działy z artykułami (a rzecz wydaje się oczywista). Zrobię to przed wrzuceniem "samouczka".
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem