Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 23:56   #68
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Pani Nasty "u was w Polsce" zabrzmiało co najmniej protekcjonalnie, aby nie powiedzieć obraźliwie. Gdzie leży to "u was w Polsce"?

Bo jak już tak ładnie podlinkowała pani mój profil to radzę rzucić okiem na miejsce zamieszkania... A serwer LI z tego co kojarzę to też nie na terenie RP stoi...

Ale to taka dygresyjka...


Nie będę się również rozpisywał z tym kto i jak rozruszał dział i kiedy to się stało (bo mogłoby być już słabo po podliczeniu postów / założonych tematów / podlanych benzyną dyskusji). Zupełnie nie o to idzie komu przypadnie medal z ziemniaka czy notka w profilu, czy miejsce na alei zasuszonych...

Jak ktoś sobie potrzebuje przypisać ten sukces to proszę bardzo. Do czasu, aż nie rusza mojej własności intelektualnej - niech się dzieje... Mam nadzieję, ze ma pani pozwolenie na użycie grafiki reklamowej pewnej gry jako swoje zdjęcie profilowe?

@ Szerlej:
Jest jeszcze pytanie "Jak?" bo w zasadzie "czy warto?" odpowiada się samo z siebie - jeżeli czymś się zajmuję to uważam, ze warto (no chyba, ze nie ma co robić)...

Część rzeczy jest w miarę stała dla systemów, a przynajmniej mocno zbieżna myślę, ze można nawet wskazać jako żródła samouczki do innych systemów lub coś z ogólne - to sporo roboty, bo coś pamiętam jest w dziale artykuły nawet... Po odpowiednim opracowaniu nawet "Antologia Horyzontu Zdarzeń" jako mechanika vs storytelling...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 09-04-2013 o 00:02.
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem