Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2013, 22:32   #55
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Słuchaj pojawiasz się w czasach posuchy jesli chodzi o młotka na tym pbfie, bo szczerze powiem zaglądałem tutaj od czasu do czasu w rekruty i nic specjalnie ciekawego nie znajdywałem. Wtem nagle patrzę jest, pomysł prosty jak drut ( a przynajmniej poczatek ), przygląda tak klasyczna i śmierdząca takim oldschoolem, że aż wstyd by było fanowi ( w moim przypadku fanatykowi ) młotka nie zagrać. Bo czegóż chcieć więcej, jak kompani z pod ciemnej gwiazdy, lejącej po mordach za hajs innych bądź czasami siebie dla urozmaicenia?

Więc nie martw się na tobie spoczywa tylko część brzemienia ( co prawda ta większa :P ale ... ) jeśli chodzi o sesję, reszta w rękach nas, bohaterów lub anty bohaterów to się jeszcze za pewne okaże

Podobnie jak reszta nie mogę się doczekać by wystartować, od siebie dodam że jeśli nie umrę, bądź nie ulegnę wypadkowi na tyle ciężkiemu by nie być w stanie pisać (śpiączka, polamanie 90 % kości (to chyba podchodzi jednak pod zgon nie ? )) to wytrwam tak długo jak tylko sesja będzie żyć i dopóki ty będziesz miał ochotę to ciągnąć. Jeśli jednak wszystko pójdzie dobrze to mamy jakiś rok przedniej zabawy.

Ach no właśnie, drogi MG jaki okres czasu przewidujesz iż ta przygoda nam zajmnie? W sensie naszego realnego czasu ? Bo z doświadczenia wiem że odpisując raz na tydzień to taki krótszy wątek może zająć mniej więcej pół roku.
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline