Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2013, 08:46   #44
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Glyswenowi chodzi o to, że przed nami wielka bitwa i trzeba wygrindować ten poziom na słabych mobach XD.

To ja w takim razie też będę mieć pytanko, aczkolwiek nie musisz na nie odpowiadać bo to w pewien sposób zahacza o fabułę sesji. Jako że mówisz o awansach, a ja robię za czarodzieja i na poziom przybywa mi czarów w księdze zaklęć - sesja będzie miała raczej charakter "podróż bez powrotu" i nie nastawiać się z czarami wymagającymi drogich komponentów bo nie będę miał gdzie ich kupić, czy będzie jakaś w miarę baza do której będzie można się wrócić i zaopatrzyć w trakcie rozgrywki?

Btw. mechanikę postaci i chowańca oraz księgę zaklęć udostępniłem Wam na docu (Kayla pozwoliła mi na kartę w docu, Tobie też chyba wygodniej będzie bo będę mógł uzupełniać wszelkie zmiany od zaklęć), fabuła prawdopodobnie dzisiaj się pojawi bo mam mało do zrobienia (w pracy w sensie, tutaj mam do opisania sześćdziesiąt lat życia) .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline