Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2013, 12:37   #23
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Proponuję aby każdy zamieścił na pewno swoja wypowiedź i krótki komentarz do zaistniałej sytuacji czy zasłyszanych wypowiedzi. coś w stylu "Ciekawe skąd on zdobył taką a nie inną umiejętność." Albo "Ma bardzo dziwny akcent" Zakładam że wszyscy porozumiewają się angielszczyzną, ale np komentarze do siebie czy przekleństwa nie muszą w tym języku istnieć. Wszak każdemu łatwiej wyklinać w swym rodzimym języku.

Ja swój post na forum wstawiłem więc nie mogę ponownego wrzucać. Poczekam aż każdy cokolwiek wstawi. Nikt się chyba nie obrazi jeśli dodam do swojej części tą krótką "wcinkę" Brandra. ;]

Ponownie zachęcam. Wstawiajcie posty!
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline