Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2013, 17:21   #1
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
[Komcie]CyberCore

Witam, witam!
Wiem, wiem, trochę was popędziłem do startu sesji ale nie macie nawet jak zaprzeczyć tego, że się diabelnie obijaliście z kreacją postaci. Zarazem jednak nikt nie oznajmił, że chce zrezygnować więc już zaczynamy. To sesja online, więc nie ma problemu aby prowadził historię nie znając jeszcze waszych postaci. Przedstawicie mi je w opisach.

Walki dopiero w następnej turze jak widać. Ta jest poświęcona na scenkowanie, a scenkować można wszędzie i z każdym, z każdym i wszędzie. Jak kto woli. Jest was tylko trzech ale gdyby ktoś miał ochotę pójść do jakiejś lokacyji polować na npc to wystarczy dać mi znać, będę się starał kampić w docu.
A ten znajduje się tutaj: https://docs.google.com/document/d/1...bG4-IYxYs/edit

Tempo będziemy mieli ruchome, bo widzę, że z waszą aktywnością jest różnie. Ogólnie system przyjmujemy następujący: Gdy dwie osoby dadzą post, trzecia ma czas do końca tygodnia.
MG macie prawo kopać po dupsku zaraz jak tylko wszystkie odpisy znajdą się na forum.

Myślę, że na razie to je wsio? Enjoy, Have fun and a good game!
 
Fiath jest offline