Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2013, 22:07   #11
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No to zaczynamy kolejną rundę. Szczęściarzami tego odcinka są Adaś i Anielka

Woltron: w Twoim poście jest nieścisłość, bo Piotr niby znajduje krew na szyi, a on został tylko uderzony w krtań. Nie doszło do żadnego uszkodzenia.

Woltron i Felidae: wiem, że Wam teraz ciężko odpisywać, a sytuacja aż się prosi o dialog Waszych postaci. jeśli chcecie, mogę tą turę rozciągnąć Wam na 2 tygodnie. Prosiłabym jednak żebyście z rozpoczęciem dialogu nie czekali na ostatnią chwilę. Żebym Was mogła w następnej turze już z tego szpitala wyciągnąć i wiedziała, gdzie Wasze postacie chcą zmierzać.

Redone i Adr: W Waszych postach zabrakło mi konkretów, jakiejś deklaracji na końcu. Niby pociągnęłam Wasze postacie dalej, ale chciałabym żebyście w przyszłości pisali posty do chwili, kiedy będziecie potrzebować mojej interwencji. Tworzymy opowieść i nie bójcie się wplatać do niej własne wątki czy tworzyć NPC-ów.


Na posty generalnie czekam do 19.04 włącznie.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline