Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2013, 22:25   #15
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Ja się tam nie zgadzam. Najszlachetniejsza ze wszystkich sztuk, Sztuka Improwizacji jest jak najbardziej odpowiednia w odgrywaniu wszelkiej maści dziwnych języków, skryptów i tekstów. Gorzej w formie pisanej, chyba, że ma to być jednostrzałowiec.

Zapytacie dlaczego? Nie? Nie szkodzi, gawiedź edukować trzeba. Otóż dlatego, że języki demoniczne, przynajmniej u mnie na sesjach są bardziej skomplikowane niż takowy eltharin i dalece wykraczają poza normy rozumienia śmiertelników. Dla porównania, załóżmy, że taki demoniczny w pierwotnej i najbardziej rozpowszechnionej postaci jest językiem polisyntetycznym.... Nagle okazuje się nasze znaczenia słów i zdań nie mają odzwierciedlenia w języku demonicznym. Dodajmy do tego rozłam między frakcjami realium świata Warhammer'a, a dokładniej wyłaniające się myślo-ideistyczne formy w postaci bogów Chaosu... ale to już całkowicie inna opowieść, dyskusja i temat.
 
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem