Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2013, 03:01   #44
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Moja odpowiedź tak późno, bo jak już adrenalina spada i nie trzeba nikomu udowadniać swoich racji, to nagle głupie wydaje się spędzanie całych godzin na takiej sprawie. Ale chciałem skomentować parę rzeczy i pomyślałem, że zrobię to tutaj, bo raczej nie podepnę tego pod post z nominacjami ― nie sądzę, żebym na razie miał jakiekolwiek (gram w tylko jednej sesji SF, a jako że pisanie "nominuję, bo Armitage generalnie jest zajefajnym MG" albo jakoś w tym stylu raczej odpada, to poczekam aż jakiś post zrobi na mnie szczególnie duże wrażenie).

Do rzeczy. Bardzo mi się podobają zasady i myślę, że stanowią dobry kompromis. Chciałem tylko wspomnieć o dwóch rzeczach. Po pierwsze wciąż uważam, że kolor nicka na miesiąc, choć fajna, to dość ulotna nagroda. Jeśli dobrze rozumiem ostatnie punkty regulaminu, to będzie lista zwycięskich/wyróżnionych postów ze wszystkich miesięcy, tak? Chciałem się tylko upewnić, że będzie dobrze zaznaczone, kto jest autorem ― może zrobić tabelę graczy w kolejności od tego, który wygrał najwięcej razy, do tego, który wygrał najmniej? Wiem, że pewnie jeszcze za wcześnie na to, ale po prostu mi taka uwaga przyszła do głowy, a potem bym o tym zapomniał.

Druga rzecz, to ta poniższa zasada. Nie do końca jej rozumiem.

Każdy gracz może w danym miesiącu nominować tylko jeden post innego gracza.

To znaczy: może nominować dwa swoje posty, ale tylko jeden należący do kogoś innego; dwa posty spoza swojej sesji, ale tylko jeden post innego gracza z tej samej sesji; czy też tylko jeden post na jednego gracza?
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 13-04-2013 o 03:04.
Yzurmir jest offline