Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2013, 15:38   #1985
Sagelith
 
Sagelith's Avatar
 
Reputacja: 1 Sagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputacjęSagelith ma wspaniałą reputację
Cześć! Jestem niską brunetką z zaburzeniami pewności siebie, czarnowłosą dziewczynką Giovanni, elfką o ciętym języku, a ponad wszystko - rudą i dziecinną wannabe-Jedi. RP to moja wielka, niesłabnąca pasja, która skupia chyba wszystko, co sprawia mi przyjemność - poprzez szeroko zakrojone tworzenie, po możliwość zatopienia się w innym świecie, oderwania od samej siebie, przeżywania emocji zupełnie innej osoby - mojej postaci. Uwielbiam pisać, choć żadna ze mnie autorka. Uwielbiam rysować, choć żadna ze mnie artystka. Być może kiedyś stać mnie będzie na odwagę, by podzielić się jakimiś tworami, ale dziś na pewno nie jest ten dzień ; )

Kiedyś grałam głównie w papierowe RPG, z największym wzruszeniem wspominam chyba Wampira: Maskaradę. Z czasem jednak moja drużyna rozjechała się po świecie i ta przygoda skończyła się... by rozpocząć się znów, dwa lata temu, z wielkim hukiem - dzięki Internetowi. Od tamtego czasu uczestniczę zdalnie w fenomenalnym projekcie RP, którego za nic nie porzucę - ale szukam też czegoś nowego, świeżego. Stąd - trafiłam tutaj. I sądzę, że zostanę na całkiem długo.
 
Sagelith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem