Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2013, 00:39   #14
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do soboty.
Z przewodnikiem można porozmawiać podczas jazdy, w kryjówce nie pojawi się on na czas tej kolejki.
Można także ustalić kilka rzeczy między sobą. A może nawet powinno. Na koniec kolejki chciałbym mieć już jakieś decyzje oczywiście (nawet jeśli będzie to "czekamy do nocy i na przewodnika"). Dziewczyna na dole nie mówi po angielsku, tłumacze jednak macie, jakby ktoś się chciał i z nią porozumieć.

Rozmowy, w których bierze udział cała grupa, zdecydowanie najlepiej rozgrywać na docu, aby wszyscy mogli się wypowiedzieć i to widzieć.
Wypowiadanie się w docu ogólnie jednak nie załatwia sprawy posta jako takiego, chciałbym zobaczyć w sesji odpowiedź od wszystkich, nawet jak częściowo będzie to właśnie rozmowa z doca.
Takie uwagi pojawiały będą się coraz rzadziej, ogólnie biorę poprawkę na to, że nie ze wszystkimi z Was jeszcze grałem, a dodatkowo mamy tu także osobę zupełnie na LI nową.

Mapka sytuacyjna.

Niebieskie kółko oznacza miejsce, w którym mniej więcej się znajdujecie. Ogólnie korzystam z obecnych map satelitarnych, więc można odpalić google maps i dokładniej się wszystkiemu zawsze przyjrzeć. Czerwone symbole to ruch i pozycja pickupów w chwili wjechania między zabudowania.

Kanna - proszę o uzupełnienie karty. Wiem, że mechaniki nie lubisz, ale wystarczy przekleić tę, którą dostałaś na PW przed sesją. Do tego ekwipunek. Inaczej niestety postać oblewa wszystkie testy, bo po mechanikę sięgam właśnie do karty.
A nawet jeśli nie widać tego, to jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że przyjemniej mi się prowadzi, gdy rzucam sporo i w każdym poście to właśnie kości o czymś decydują.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline