Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2013, 21:51   #2
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Zacznę od tego, że ja JUŻ wpakowałem się w zbyt dużo sesji, zaraz mi się ma zacząć kolejna i zgłosiłem się do jeszcze jednej (w młotka40k wchodzę w ciemno), ale ja tak mam i niemal zawsze daję sobie radę z regularnymi odpisami, a do sesji jeszcze daleko : P
Tak czy siak, na razie jestem zainteresowany, ale nie deklaruję, że na pewno dołączę : ]


A teraz pytanie.
Na jakim poziomie stoi reszta technologii?
Zarówno w SW jak i w młotku technologia pozwala na podróże międzygwiezdne i długowieczność, ale jednak wygląda ona zupełnie inaczej.

Jakieś wszczepy, biomechaniczne 'protezy' wielokrotnie przewyższające oryginalne kończyny/organy pod względem użyteczności?
Jakieś systemy wspomagania w pancerzach, broń plazmowa?
Może organiczne komputery? Może nawet już tak rozwinięte, że wszczepiane gdzieś w ciało i podłączane bezpośrednio do układu nerwowego i regulujące wiele czynności organizmu jak choćby ograniczając strach lub na zawołanie dające zastrzyk metadrenaliny produkowanej i magazynowanej w sztucznie wszczepianym organie?
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 15-04-2013 o 21:53.
Arvelus jest offline