Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2013, 19:19   #8
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Warto dodać- Pierwsze ustalenia z osobą z zatwierdzonym KP będą wiążące dla reszty - to znaczy, jeśli ktoś mi podrzuci jakiś świetny pomysł i zaproponuje jakąś ciekawą technologię ( z graczy), to ona będzie istnieć i jeśli to możliwe, wykluczać inną. Dla przykładu.
Gracz 1 uważa, że jedzenie w proszku jest tak samo możliwe do wytworzenia jak woda w proszku
Gracz 2 uważa, że nie można wytwarzać wody w proszku. Jeżeli ustalimy z graczem nr 1, iż jest to możliwe, to technologia pozostaje albo:

Gracz 1 uważa, że można wstawić protezę w postaci ręki mechanicznej i tylko takiej
Gracz 2 uważa, że nie ma "terminatorów", a protezy są oparte tylko na silikonie, wtedy sorry, ale pierwszy pomysł przeszedł itd.

Dlaczego? Dlatego, że mogłem nie o wszystkim pomyśleć i lepiej to dopowiedzieć, a wszelkie rzeczy w tym temacie pozostaną tutaj zamieszczone błyskawicznie, żeby nikomu nie torpedować tworzenia KP tuż przed upływem terminu

I dodatkowo, jeśli ktoś ogarnia matematykę, może zapytać się- ale jak to? Rok 2067 wydłużenie życia, a rok 2222 początek sesji. Jakim cudem 300 lat? Toż to raptem 155 lat! I ja się zgadzam, ale zakładam, że po drodze:
1. Stworzono możliwość wydłużenia życia o kilkadziesiąt lat
2. Postać funkcjonuje głównie dzięki protezom
3. Urodziła się na długo przed 2067
4. Miała niezłe geny "długowieczności" i bez wspomagania "na dziś" dożyłaby powyżej stu lat, bo i takie przypadki się zdarzają
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 16-04-2013 o 19:27.
one_worm jest offline