Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2013, 19:39   #991
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Dobra w końcu coś udało mi się wrzucić. Nie miałem za dużo czasu, toteż może to nie być do końca składne. Nie chciałem już więcej zwlekać z postem, szczególnie, że nie poszło to niestety po tych deklaracjach bardziej do przodu, a straaaaasznie się ten wątek rozciągnął. Boję się, że spadnie, o ile się już to nie stało, zainteresowanie sesją. Droga w miejsca różne jest spokojna, żeby też jeszcze jakimiś atakami nie przedłużać.

Możecie gadać z elfami (Ci co tam są), możecie też z Wolfengerem. Jak nie chcecie, to po prostu (Wujaszek, Alex, Aliq) możecie się przenieść na miejsce zasadzki i tam ją zaplanować (tu też Nef, Eryk). Jedziemy teraz szybko.

Kargun może dołączyć do Felixa i Matthiasa , jeżeli obie strony będą chciały. Nie wiem co Piórko ma w planach, ale w mieście można zadziałać. Czekam więc na pytania i deklarki.

No to, jazda, jazda czekam na deklarki, które zbliżą Was do celu Idelanie było by mieć posty, deklaracje (nawet krótkie) do weekendu wtedy może byśmy przyśpieszyli, czego nam tu chyba trzeba
 
AJT jest offline