Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2013, 21:25   #5
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
hmm..., Moje postaci tyle ich się przez te lata nazbierało. Najróżniejsze rasy, wyznania, płci nawet. Każda inna a wszystkie takie same. Wspólnym spoiwem dla prawie każdej z nich wszystkich nie była profesja, jak u kolegi powyżej a pewna cech charakteru. Paranoja. Stare, cyberpunkowe motto: "To, że masz paranoję nie znaczy, że oni nie chcą Cię dopaść." jest mi bardzo bliskie podczas tworzenia każdej z nich. Stało się ono poniekąd ich credo. Świat jest wrogi i okrutny wiadomo to nie od dziś. Zagrożenie czai się za każdym rogiem, pagórkiem czy ruiną. Jest to spoiwo na tyle silne, że ciężko mi wybrać tę najważniejszą.
Pewnym wyjątkiem był tutaj szarlejowy Morgan,. Cwaniak, lekkoduch troszeczkę tchórzem podszyty aczkolwiek bardzo elokwentny i na swój sposób uroczy. Miałem dla niego nieco inne plany na przyszłość ale życie zweryfikowało sesję. Cieszę się, że trafił w dobre ręce i z zainteresowaniem będę śledził jego rozwój. To właśnie Morgan z Szakalem z Duchów podsunęli mi Ciekawy koncept postaci którą mam nadzieję będę mógł tu opisać. Postać jest już prawie gotowa i czeka tylko na odpowiednią sesję i dobrego MG.
 

Ostatnio edytowane przez cb : 18-04-2013 o 21:29.
cb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem