Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2013, 00:08   #1
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
[komentarze] Das Heim

Oj, oj, sam początek i już chcę schować się pod ziemię Temat komentarzy miał być wrzucony po pierwszym poście i materiałach do sesji...które miały być w poniedziałek...a potem w czwartek...brrr...

Kierując się więc sugestią Viviaen "brak informacji jest gorszy od braku posta" wrzucam temat komentarzy do wszelakich rzeczy związanych z sesją i rzeczami wokół niej.

Kontakt z Misiem Gry:

brunswick@onet.pl - mail założony tylko i wyłącznie na potrzeby gry. Sprawdzam go przynajmniej raz dziennie.

47162880 - numer Gadu-Gadu założony jedynie i całkowicie dla was. Piszcie o każdej porze dnia i nocy - wiadomość zawsze zostanie przeczytana.

Prywatne wiadomości - tak samo. Sprawdzam co najmniej raz dziennie, naprawdę staram się odpowiadać na wszystko, co do mnie przychodzi.

Kolejność

Lirymoor -> Velg -> obce <-> Viviaen -> Aschaar

Dlaczego taka kolejność? Według kompletności KP, historii i mechaniki. Z obce i Viviaen ustalamy jeszcze pewne sprawy, Aschaarowi muszę napisać KP i również coś niecoś poustalać.

Więc - Lirymoor dostaje pierwszego posta łączonego z ogólnym wprowadzeniem do kroniki.

Velg - otwieram dla Ciebie ten dokument: mam deklarację z twojej KP co zamierza twoja postać, więc najpierw wrzucę Ci tam "wywiad środowiskowy" który Jonathan zebrał, potem po deklarce (wystarczy sucha, słowna), po rzucie lub dwóch i skombinujemy z tego post. Doc na razie pusty.

Materiały

Nie pisałem chyba tego wszystkim, ale wspominałem, że w kronice nie narzucę wam odgórnego wątku (temat, atmosfera - to inna rzecz). Cele poboczne będę sygnalizował w waszych postach (przede wszystkim w tych, które teraz będą się pisały - postach początkowych) oraz właśnie w temacie "materiały". Założenie jest takie - po lub przed ukazaniem się waszych postów będę tam wrzucał związane z settingiem (Brunswick) informacje, które będą mniej lub bardziej powiązane z waszymi BG oraz mniej lub bardziej istotne dla poszczególnych wątków. Zachęcam, gdy już ten temat się ukaże, by również w wolnym czasie pisać w nim - dodatkowe opisy mogą zamienić papierowe tło w żyjący setting...a przynajmniej tak się łudzę

Nie mydl oczu! Kiedy ty #@$#@%& wrzucisz w końcu coś?! Chcemy grać!

Kończę pisać ten temat i wracam do skrobania! (4 strony są + opis NPC i zdjęcie świstka papieru dla Liry)

Pytanie techniczne

Chcecie trzymać się jednego standardowego formatu pisania postów? Dla przykładu:

- dialogi kursywą -
ważne imiona i zdarzenia pogrubieniem
~myśli między tymi odjechanymi znaczkami~

oraz oddzielanie odpowiednio bloków tekstu i justowanie? (dzięki Ci LI za to, że nie jestem w stanie obczaić tabulacji )

czy może po prostu - każdy sobie?

Doradzam subskrybować tematy, pomaga to w organizacji sesji.

Erm...to właściwie tyle...uciekam pisać, by wrzucić posty zanim marudzenie zamieni się w kłaczą furię.
 
__________________
Sierściuch i komenty!
Miriander jest offline