Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2013, 06:23   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W pierwszym poscie powitac MG i współgraczy.

Ja również jextem za ujednoliceniem stylu. Zwłaszcza przy storytellingu. Fikuśne formy językowe sprawiaja, ze nie wiadomo potem co bylo myslami postaci, a co jest ogolnie dostepne dla reszty postaci w scenie i może powodować nieporozumienia.

Co do samego formatowania tekstu - w jaki sposob bedziemy oznaczali wszelakiego rodzaju wizje / opisy uzyskane z darow / etc co nie jest dostepne ogolowi - podobnie jak mysli postaci? O ile podzielam opinie Viviaen o cudzysłowie to mysle, ze do takich opisow wizji lepsza jest jednak tylda - aby nie robic szaleństwa z podkreślaniem...

Co do turowosci - wydaje mi sie, ze to tylko jednorazowy zabieg - nasze postacie jakos musza zaczac funkcjonowac wspolnie i mam wrazenie, ze tylko o to chodzi, to pierwsza siatka zaleznosci... i kwestia doszlifowywania postaci pod kronike.


MGu, Mysle, ze fajnie byloby dostac cokolwiek. Jako gracze na poczatku i tak bedziemy musieli sie oswoic z sytuacji i moze sie okazac, ze pojdziemy zupelnie nie tam gdzie powinnismy... Każdy chyba tez napisze jakiegos posta klimatycznego / wprowadzajacego dla swojej postaci, a do tego trzeba tylko opisu okolicy, bo NPCow mozna nie ruszac...


A i najważniejsze - powodzenia nam wszystkim.
 
Aschaar jest offline