Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2007, 20:47   #41
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Nightcrawler
Minęło już 5 dni odkąd zamieściłem post dla Ciebie i Solfelina. Solfelin jak zwykle odpisał od razu, a na Ciebie już niestety jak zwykle trzeba czekać. Mam nadzieję, że zaczniesz pisać regularnie.

Przypominam obowiązujące zasady
Jeżeli ktoś nie odpisze przez 3 dni nie uprzedzając wcześniej innych o swojej nieobecności, zostanie upomniany w komentarzach. Jeżeli po dwóch kolejnych dniach post się nie pojawi, zrobię to za niego. Jeżeli będę musiał robić to po raz drugi, postać odpadnie ze scenariusza lub zostanie przejęta. Zależnie od potrzeb.

Nie uprzedziłeś mnie o tym, że nie będziesz mógł pisać postów. Do innych sesji jak widzę piszesz bez problemów. Czy jest jakiś konkretny powód, dla którego nie piszesz do tej sesji?
Jeżeli nie zamieścisz jutro posta we wtorek zrobię to za Ciebie, po raz pierwszy.
 
Lorn jest offline