Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2013, 16:47   #9
Lirymoor
 
Lirymoor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodze
No! Nareszcie, bo już zaczęłam sie poważnie obawiać o to czy sesja w ogóle ruszy.

Jestem jak najbardziej za ujednoliceniem. Zwłaszcza, że przygoda może dziać się na wielu poziomach. Nasz, świat, świat duchów, myśli w postaci ludzkiej, w postaci Gauru, w Urshul itp. O tym w jak różny sposób mogą sie porozumiewać duchy nawet nie wspomnę. No i jest kwestia tego czy coś jest mówione po angielsku czy w pierwszym języku i cała masa rzeczy o których zapewne jeszcze nie pomyślałam.
Posty i tak będą urozmaicone pod względem formy, nie musimy tego wszystkiego jeszcze dodatkowo komplikować. Te reguły w sumie nie są wcale aż tak bolesne, a przynajmniej wszystko jest przejrzyste i spójne. W końcu wolność twórcza, wolnością twórczą, jednak bawimy się razem i byłoby dobrze wiedzieć, o co chodzi w postach współgraczy.

Ale ostateczne słowo w sumie i tak należy do MG, ja się dostosuję.
 
Lirymoor jest offline