Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2013, 20:04   #493
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Już się wystraszyłem Markusie, że każesz mi przypiąć ten diaboliczny znak ... jednak jest jeden mały szkopuł. Moja szata została w pałacu, mam nadzieję, że ten symbol wystarczy - wyjął w tym momencie spod skórzni naszyjnik z symbolem Sigmara.

- Ale żeby było to bardziej wiarygodne, któryś z nas musi nieść moją broń przypiętą do pasa tak, abym mógł szybko ją odzyskać w razie potrzeby. Ale co wy na to żeby zanim wejdziemy frontalnie znaleźć jakieś tylne wejście. Byliśmy już tutaj, może od strony kuchni lub studni znajdzie się bezpieczniejsze wejście. W każdym razie, wybór należy do was. Ja z wolą Sigmara podążę za wami aby przynieść czystość tej biednej świątyni...

Po chwili akolita przykląkł na jedno kolano po czym ciszej wypowiedział dwa słowa: Sigmarze chroń ...
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline