Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2013, 16:29   #33
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
Taka ogólna uwaga dla zachowania realizmu (da się w ogóle w rozgrywkach realizowanych w wyobraźni?):
- fakty/plotki i takie tam opisane w postach innych z założenia są nieznane pozostałym chyba, że BG postanowi podzielić się tą wiedzą (ew. postaci znały się wcześniej).

Generalnie mam na myśli ostatni post Dhratlacha i jego komentarze na temat wiedźmy. Bez urazy, oczywiście...


I jeszcze jedno - proponuję, by wypowiedź BG zaznaczać kursywą i rozpoczynać od myślnika, np.:
- Uwaga! Krowi placek! - zawołał do towarzyszy.

Natomiast to, co postać myśli - kursywą i w cudzysłowie, np.:
"Zaraz wdepną w krowi placek. Będzie ubaw" - ucieszył się.

Pozwoli to jednoznacznie odróżnić to, co postać mówi (informacja staje się ogólnie znana wszystkim, którzy ją słyszeli) od tego, co myśli (informacja, zamierzenia, plany zabójstwa innej postaci pozostają nieznane reszcie).

Oczywiście, jeśli MG postanowi inaczej, to nie ma tematu...
Z chęcią słucham rad, szczególnie tak dobrych jak Twoja Tak więc będziemy je stosować. Na pewno ułatwi to oddzielanie tego co wiedzą bg od tego co wiedzą gracze. Ładnie, schludnie i przejrzysto.

Co Wy macie z tym paleniem wiedźm? -_- Jest tyle innych sposobów na spędzenie romantycznych godzin sam-na-sam z czarownicą...nie wiem, łamanie kołem, topienie..

Ehh, kilka postów w jednej "kolejce" - nook dobrze, ale tylko proszę bez zbędnej przesady z tym

Odpiszę jutro rano jak wytrzeźwieję

"za usterki przepraszamy"
 
Zombianna jest offline