Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2013, 20:27   #16
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do soboty.
Post mocno informacyjny, akcji daleko do przodu nie posuwa.
Jak zwykle: można wrócić do opisanych przeze mnie scen i zrobić coś więcej. Blue może jeszcze coś sprawdzić, Shade zdobyć może próbkę narkotyku. Można też przesunąć akcję nieco do przodu - wszystko wystarczy ustalić ze mną. Już więcej nie będę wspominał o tych możliwościach, one do zastosowania w każdej kolejce.

Tom - nie ustawiłem Wiga, możesz zdecydować czy próbujesz "zdobyć" dodatkową kryjówkę. Pustych brak.
Ghediego można rzecz jasna męczyć na docu.
Kanna - to co udało Ci się znaleźć o towarzyszach dostaniesz niedługo na PW.

Generalnie polecam czytać fragmenty nie tylko podpisane dla swojej postaci (lub nie podpisane, oznaczające, że są o wszystkich), bowiem przemycam tam opisy świata, jak np. opis społeczności przy fragmencie dla Shade. Gdyby teraz ktoś inny tam poszedł, to nie opisywałbym już tego tak dokładnie, a odwołał się do wcześniej napisanego tekstu.

Jak o czymś zapomniałem to krzyczeć.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline