Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2013, 12:05   #14
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Żeby jeszcze zainteresowanie zlotami narastało, "że OMG"...

[marudzenie mode: ON]

Ja rozumiem, że nie każdemu jest po drodze, nie każdemu odpowiada termin, okazja, ma braki finansowe itd itd, ale praktycznie nie widzę nawet osób, które mówią "chciałbym, ale nie dam rady". Tzn widzę dwie takie wypowiedzi, a łącznie wypowiedziało się osób osiem, jeśli dobrze liczę (Adr przemówił głosem Milly ^.^).

Pozwoliłem sobie zerknąć ilu mamy aktywnych użytkowników - za takiego uznałem każdego, kto napisał posta po 1 marca br. Forumowa wyszukiwarka podała liczbę: 316.

316 aktywnych minus 8, którzy się wypowiedzieli równa się 308, którzy... mają to w nosie?

A tak serio - co Was powstrzymuje? Jeśli nie od rozważenia wzięcia udziału w podobnym spotkaniu, to przynajmniej wypowiedzenia się na zasadzie "cóż za idiotyczny pomysł!". Pozwólcie mi poznać Wasze stanowisko. Powiedzcie co Was zniechęca do pomysłu, co by Was ewentualnie przekonało


[marudzenie mode: OFF]
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline