Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2007, 09:16   #8
pannamaslo
 
Reputacja: 1 pannamaslo ma wyłączoną reputację
Jeżeli ktoś zachowuje się absurdalnie, to niech nie wymaga ode mnie, żeby go traktować sensownie. To się mądrze nazywa behawioryzm i zasada negatywnego wzmocnienia: zabierasz nieprzyjeny bodziec, nic się graczowi złego nie dzieje, uczy się, gra dalej i zachowuje się przyzwoicie, jeżeli nie, to ginie w absurdalny sposób w wyniku absurdalnego zachowania. Jeżeli działa, to dlaczego nie stosować? Poza tym choroby, szczególnie te piętnowane są nieprzyjemne, a w ludzkim mózgu nie ma tak naprawdę do końca granicy realne-nierealne ( polecam "Lewy mózg, prawy mózg")

I gdzie napisałam, że z byle czego i nagminnie? No gdzie?

Ja mówię o graczach, którzy specjalnie, psują zabawe innym np. durnymi wygłupami i tekstami i uporczywie ignorują konskewnecje prawno - społeczne, w skrócie, olewają MG. Np, wchodzą do wioski i zaczynają rzeź "dla zabawy". A takie choróbsko "wyłącza" gracza na kilka tur (np. chce zrobić coś głupiego), nie robiąc mu krzywdy. Może się na przyszłość nauczy.

I jeżli już chcesz być dokładna i rzeczowa, to duru brzusznego nie dostaje się od nieświerzych świniaków...

Zdravim!
 
__________________
Abstynent - człowiek niepociągający.

Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
pannamaslo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem